identyfikator dla psa

Norton 5079

Pies

13 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-11-09 21:09

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ten wspaniały, szorstkowłosy pies czeka na dom aż 9 lat w schronisku! To piękny, duży samiec, który na wybiegu nie zaczepia psiaków i jest przyjaźnie nastawiony do innych zwierząt. Ponadto potrafi chodzić na smyczy i słucha człowieka oraz jego poleceń. Uwielbia pieszczoty za uchem, smyranie, delikatne wyczesywanie oraz chwile, gdy jest z wolontariuszem sam na sam. Niestety został jako jedyny w kojcu, ponieważ jego wieloletnia przyjaciółka odeszła za Tęczowy Most i jest bardzo osamotniony oraz smutny. Zamknięty za kratami przez 9 lat, osamotniony, w dojrzałym wieku, jak również z małymi szansami na adopcje ze względu na schorowane stawy. Zerowa szansa na to, aby znalazł dom! Jednak wciąż wierzymy, że pojawi się wyjątkowy człowiek, który pokaże Nortonowi, iż życie może zaskakiwać i to pozytywnie. Prosimy podaruj temu cudnemu psiakowi dom na ostatnie lata jego życia. Pies jest wykastrowany i posiada aktualne szczepienia.

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Urodzony: 2007
W schronisku od: 2010

tel. 508 309 197

Psiak przebywa w Hoteliku "Tymczasik" w Konarach pod Częstochową.

Kontakt

tel. 508 309 197

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//