identyfikator dla psa

Bury 5080

Pies

6 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-02-07 04:17

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Niesamowicie przyjazny pies, który za odrobinę uwagi potrafi wykonać taniec akrobatyczny byleby zwrócić na siebie uwagę. Z wyglądu niepozorny, gdyż na tle szarości betonów w schronisku jego bura sierść komponuje się z otoczeniem i psina nie jest zauważana przez adoptujących. Widząc wolontariuszy robi wszystko, aby zostać zauważonym poprzez wyciąganie łapki zza krat, jak również poprzez głośne szczekanie przechodzące w ujadanie. Smutny jest również fakt, iż przychodzące rodziny z dziećmi nie zwracają na niego uwagi. Nie chcą zabierać go na spacery a już tym bardziej do domu, bo po co? Taki przeciętny psiak? Czym tutaj się pochwalić? A Bury ma złote serce, ponieważ kocha wszystkich bez wyjątków. Bez najmniejszych wątpliwości możemy powiedzieć, że to pies anioł, gdyż pragnie zaprzyjaźnić się ze wszystkimi, jednocześnie akceptując zachowania innych psów. Na szczęście lata spędzone w schronisku nie zabrały mu radości życia i za każdym razem reaguje ekstatycznie na widok wolontariuszy i odwiedzających.

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Urodzony: 2014
W schronisku od: 2017

tel. 663 422 281
W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//