Kasztanek 5082

Pies

8 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-04-07 12:30

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Maleńkie cudo, które nie wiadomo czemu znalazło się w schronisku. Początkowo bardzo zagubiony, przestraszony i wciśnięty w kąt kojca, ale... na szczęście zauważony przez wolontariuszy. To właśnie oni zaczęli wychodzić z nim na światło dzienne i pokazali, że życie składa się nie tylko z nieprzyjemnych doświadczeń, lecz również z przyjemnych doznań, takich jak: głaskanie, smyranie, całowanie. Kasztanek ujrzał światełko w tunelu, spodobały mu się wybiegi, jak również spacerki. Ze względu na swoją mikroskopijna posturę, nie jest zauważany przez adoptujących i dlatego spędził w schronisku tyle czasu. Nie ma co już roztrząsać przeszłości, prawda? Może skupmy się na przyszłości, na podarowaniu tej istotce ciepła i miłości? Przez czas pobytu w schronisku pies zżył się bardzo ze swoim towarzyszem niedoli i obecnie są bardzo dobrymi przyjaciółmi. To pokazuje jaką wyjątkową psinką jest Kasztanek, który jest zdolny do wykazywania wyższych uczuć. Wyjątkowy… Mały, czarny, krótkowłosy z białą krawatką i podbrzuszem. Urodzony: 2012 W schronisku od: 2013 Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150 km w obrębie schroniska

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//