identyfikator dla psa

Ryga 5084

Suka

11 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-06-11 23:35

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Cudna iskierka ciesząca się na widok ludzi i zwierząt. Przepada za dziećmi, oferując im swoje pocałunki i nieskończone uwielbienie. Właściwie to my nie wiemy, czemu ona jest tak zafascynowana tymi małymi istotami, ale faktem jest, ze ta sunia to prawdziwa Matka Polka. Rozgląda się za nimi, pilnuje, obserwuje, jednocześnie nie tracąc czujności. Na spacerach zachowuje się grzecznie do momentu, gdy… przypomni sobie, ze czas na kolejne głaskanie i pieszczoty. Ryga to niesamowita psina, łaknąca ludzkiej obecności i nie potrafiąca funkcjonować bez obecności człowieka. Niesamowicie smuci się będąc za kratami. Podarujmy jej tę radość i zabierzmy ja ze schroniska!

Urodzona: 2009
W schronisku od: 2010

http://piesdoadopcji.pl/pies/ryga/
Jesteśmy w stanie zapewnić transport w obrębie 150 km od schroniska

Kontakt

tel.731749481 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//