identyfikator dla psa

Natanek 5085

Pies

12 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-08-11 02:51

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Rewelacyjny psiak, który ujmuje swoim spojrzeniem zza krat oraz zachowaniem całkowicie uległym w stosunku do człowieka. O dziwo, wcale nie wychodzi na spacery tak często, ponieważ każdy ma wrażenie, iż psina pewnie niedawno była, skoro taki kochany. Nic bardziej mylnego, wyjście poza teren schroniska następuje raz na 2 lub 3 tygodnie. Nadszedł czas, aby poświęcić Natankowi więcej czasu i uwagi, lecz nie tylko przez wolontariuszy mających ręce pełne roboty, lecz również i przez adoptujących. Ten pies zaaklimatyzuje się wszędzie, dlatego nie jest istotnym czy będzie to to mieszkanie czy też dom, rodzina wielodzietna czy osoba samotna. Natanek ma dar zjednywania sobie ludzkich serc, więc z pewnością pokochasz go w trybie natychmiastowym. Jedyny minus psa to nadmierna zaborczość w stosunku do człowieka, ponieważ będąc na spacerze pilnuje swojego Pana/Panią i nie pozwala innym psiakom na bliski kontakt. Na szczęście sam nie zaczepia czworonożnych kolegów, dlatego wystarczy stanowczość ze strony właściciela i problem zniknie w ciągu kilka pierwszym tygodni. Dajmy szanse Natankowi na normalny dom, ponieważ i tak już stanowczo zbyt długo odbywa swoją karę za niewinność.

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Urodzony: 2008
W schronisku od: 2013

tel. 663 422 281
e-mail: info@piesdoadopcji.pl
https://piesdoadopcji.pl/pies/natanek/

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//