identyfikator dla psa

Szewczyk 5087

Pies

6 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-04-07 14:07

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Jeden z wielu, niewidzialny, niechciany, porzucony w schronisku na lata. W jego sprawie nie ma żadnych telefonów, prawie żadnych polubień w mediach społecznościowych, żadnego zainteresowania. Nie potrafimy zrozumieć dlaczego tak się dzieje... A może to nietrafione imię lub inne niesprzyjające okoliczności? Fakt jest fakt, że o Szewczyku zapomniał chyba cały świat. Kiedy odwiedzamy Szewczyka, aby zabrać go na spacer to odgadujemy jaki dzisiaj ma dzień. Jeśli ten dobry to psina cieszy się z naszego widoku, ładnie chodzi na smyczy, toleruje inne psy a z suczkami wita się namiętnie. Jeśli trafimy na gorszy dzień to spacer nie zawsze jest przyjemnością, ponieważ psina próbuje wyładować swoją frustrację na kolegach, nie wiadomo czemu oszczędzając psie damy. Dla ludzi zawsze ma jednak ogromne serducho. Patrzy tymi smutnymi oczkami jednocześnie kładąc łebek na kolanach. Nie możemy już patrzeć na cierpienie Szewczyka. Musimy znaleźć mu dom, w którym będzie jedynym zwierzęciem, lecz kochanym i uwielbianym.


Średniej wielkości, czarny, krótkowłosy z białą krawatką.
Urodzony: 2013
W schronisku od: 2014
Jesteśmy w stanie zorganizować transport na terenie kraju i poza jego granicami po wcześniejszej wizycie przedadopcyjnej.

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//