identyfikator dla psa

Grand 5089

Pies

10 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-04-07 14:14

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Psiak nigdy nie zaznał miłości i mnóstwo czasu stracił przebywając w schronisku. Niestety nikt nie zwrócił na niego uwagi przy adopcjach, pomimo iż posiada niebywałą urodę. Piękny, silny i w kwiecie wieku potrafi dumnie prężyć swoje mięśnie podczas zabawy, podskoków i biegu. Niezwykle smukła sylwetka, piękne umaszczenie i cóż z tego skoro do tej pory nie znalazł swojego właściciela. Zrównoważony, spokojny psiak, który wie kiedy jest czas na wygłupy a kiedy należy iść grzecznie obok nogi wolontariusza. Nie sprawia żadnych problemów i nie wdaje się w konflikty ze swoimi towarzyszami, dlatego z powodzeniem można polecić go do domu z innymi psami. Lubi kontakt z dziećmi, ponieważ kojarzą mu się z rzucaniem patyczkami oraz z przytulankiem. Grand to świetny pies, który swoją postawą wzbudza respekt, więc odstraszy potencjalnych złodziei. Jednocześnie jest łagodny, więc tak naprawdę człowiekowi nie zrobi żadnej krzywdy. Cudny kompan zabaw i przyjaciel na całe życie.

Duży, czarny, krótkowłosy z jasno-brązowym podbrzuszem.
Urodzony: 2010
W schronisku od: 2014
Jesteśmy w stanie zorganizować transport na terenie kraju i poza jego granicami po wcześniejszej wizycie przedadopcyjnej.

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//