identyfikator dla psa

Dżetek 5090

Pies

8 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-10-07 03:15

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Dżetek od ponad roku przebywa w domu tymczasowym u wolontariuszki. Trafił tam nie ze względu na swój urok osobisty, ale tylko i wyłącznie po to by uratować mu życie. Są szczególne psy i szczególne przypadki. Dżetek ma już swoje lata, podczas akcji kastracji usunięto mu duży guz z uda, który był tylko zapowiedzią kolejnych dolegliwości. Dżetek to spokojny, około 8-letni pies. Jest nauczony załatwiać swoje potrzeby na dworze. Toleruje inne psy i jest bardzo grzeczny. Szuka spokojnego domu, który zrozumie jego problemy zdrowotne. Wiemy, że taka adopcja jest praktycznie niemożliwa, ponieważ większość ludzi chce zdrowego, młodego psa. Ale może jednak Ty dasz mu szansę? Aby na miejsce Dżetka mógł trafić inny schroniskowy pies w pilnej potrzebie. Tym sposobem uratujesz aż dwa psie życia!

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Aktualnie znajduje się w domu tymczasowym w Częstochowie.

https://piesdoadopcji.pl/pies/dzetek/

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//