identyfikator dla psa

Dżetek 5090

Pies

7 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-09-15 03:16

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Cóż mogę Wam kochani opowiedzieć o sobie? Hm, troszkę jestem smutny i zrezygnowany, ponieważ zamknęli mnie za kratami a ja przecież nie zrobiłem niczego złego. Nie umiem tak jak reszta psiaków skakać z radości pod sufit boksu na widok wolontariuszy. Przecież jestem duży i niezbyt wylewny, to kto tam mnie zabierze na spacer. Ahh, ciężkie jest życie psa, co to nie ma „uśmiechu” wypisanego na pysku. No ale powiedzcie mi, z czego tu się cieszyć. Nikt mnie nie kocha, mało kto pogłaszcze. Zawsze dzieci na spacerki biorą tych kolegów i te koleżanki, które liżą non stop i podskakują. Ja tak nie potrafię! Mam swoja godność i podskoki oraz uwielbienie rezerwuję dla mojego przyszłego właściciela. To jemu pokażę, że potrafię chodzić spokojnie na smyczy, że nie jestem wariat i że można mi zaufać. Tylko kto mnie tam zauważy, naprawdę? Może Ty? Edit: Dżetek obecnie przebywa w domu tymczasowym ze względu na wdrożone leczenie. Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej! Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo. Urodzony: 2012 W schronisku od: 2016 tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl https://piesdoadopcji.pl/pies/dzetek/ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk). 30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//