identyfikator dla psa

Satika 5091

Suka

10 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-04-07 14:24

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Hejka! Jestem Satika i powiem, że szukam domku. Lubię chodzić na spacerki z wolontariuszami i spędzać z nimi czas na wybiegu. Zawsze mnie posmyrają, poczeszą, pogadają ze mną. Ale trochę mnie koleżanka z boksu wkurza. Ja tu sobie z nimi gadam, a ta się pcha! Co za maniery, no więc czasem muszę jej dwa słowa powiedzieć, ze ja tu byłam pierwsza. Lubię ją, nie powiem. Jednak tak bardzo brakuje mi dotyku człowieka, że nie umiem pohamować swojej zazdrości o pieszczoty. A tak kocham bawić się z innymi psami, ale głównie spędzam czas na przytulaniu. Jak szukasz fajnej suni do tulenia- to już nie szukaj, ja czekam na Ciebie!

Urodzona: 2011
W schronisku od: 2012
Jesteśmy w stanie zapewnić transport w obrębie 150 km od schroniska

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//