Stanley 5093

Pies

7 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-06-16 21:48

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Urody z pewnością nie można mu odmówić a ponadto jest psiakiem o wyjątkowym sercu w stosunku do ludzi. Lgnie do wolontariuszy i uwielbia długie spacery, podczas którym może delektować się wolnością. Na wybiegu doskonale dogaduje się ze swoją koleżanką, z którą potrafi godzinami bawić się piłeczką i gonić ją z radością. Jednak to nie oznacza, iż psinka nie ma "charakteru", ponieważ nie każde psie stworzenie jest przyjacielem Stanleya. Potrafi warknąć, potrafi obronić, jak również pokazać, kto tutaj rządzi... Jednak w stosunku do ludzi łagodny i karny, dlatego też zabierany na rodzinne, niedzielne spacerki poza murami schroniska. Poczciwość i dobroć wypisana na pyszczku... Potrafi ładnie chodzić na smyczy a za smakołyki i pieszczoty pozwoli się pokroić. Stanley to pies wyjątkowy, ale jeszcze nikt nie docenił tego potencjału... Średniej wielkości, biszkoptowy, krótkowłosy. W schronisku od: 2015 Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150 km w obrębie schroniska

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//