identyfikator dla psa

Bandi 5095

Pies

8 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-09-09 20:10

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bandi to dorosły, przezabawny psiak, który potrafi „uśmiechać się” bez przerwy. Doprawdy nie wiemy jak on to robi, iż zjednuje sobie serca dosłownie wszystkich wolontariuszy. Niby nie jest nachalny w swoich czułościach, niby nie szaleje zza krat a jednak pozostaje w pamięci i jest postrzegany przez wszystkich jako jeden z prześwietnych i super pozytywnych psiaków w schronisku. Jego nie da się nie lubić! Na wybiegu potrafi rewelacyjnie bawić się z kolega, tak jakby był szczeniakiem, natomiast na spacerach zachowuje się dostojnie i z powagą. Przerwa w przechadzce to zawsze dla niego oznaka, że to czas na smyranie i od razu śmiesznie nadstawia pyszczek a i niekiedy brzuszek do miziania. Nawet ten opis nie wychodzi mi zbyt poważnie, ponieważ mając na myśli Bandiego cały czas uśmiecham się pod nosem i żadne patetyczne słowa nie przychodzą na myśl. Co tu dużo mówić, osoba, która zaadoptuje Bandiego będzie po prostu szczęściarzem. Bandi nie wykazuje agresji w stosunku do innych psów, ustępuje im. Jest bardzo delikatny w stosunku do dzieci. Bandi jest wykastrowany i posiada aktualne szczepienia.

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Urodzony: 2012
W schronisku od: 2014

tel. 663 422 281
e-mail: info@piesdoadopcji.pl
https://piesdoadopcji.pl/pies/bandi/

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//