Torka 5096

Suka

10 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-04-07 14:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Jestem sunia spokojna i bezproblemowa, aczkolwiek jeśli jakiś psiak naciśnie mi na odcisk to potrafię pokazać ząbki. Spokojnie, to tylko tak dla ostrzeżenia, ze Ja niby groźna jestem, ale w rzeczywistości-cud malina dziewczyna ze mnie. Kiedy widzę wolontariuszy to nie interesuje mnie, że inni czekają w kolejce za głaskami, toż to ja jestem najważniejsza i ja potrzebuję najwięcej pieszczot. W końcu troszkę mnie jest, a każdy centymetr mojego ciałka wymaga głaskania. No dobra, już wiecie, że potrafię być zazdrosna, ale i tak słodziak ze mnie ogromny. Ci nieporadni Wolontariusze nie umieją znaleźć mi domku przez 8 lat, zrób im psikusa i zaadoptuj mnie! Duża, czarna, podpalana suczka z krótką sierścią. Urodzona: 2008 W schronisku od: 2010 Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150 km w obrębie schroniska

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//