identyfikator dla psa

Szymuś 5099

Pies

8 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-04-07 14:50

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Czarno-biały i kochany, na początku troszkę wycofany, ale przez wolontariuszy głaskany i myziany, jeszcze na smyczy eleganckiego chodzenia nie nauczany, lecz w przyszłości może w końcu adoptowany! Rymy rymami, no a teraz na poważnie. Szymuś posiada takie elektryzujące spojrzenie, że potrafi człowieka zahipnotyzować. Pierwsze spotkanie z nim zapada głęboko w pamięć, gdyż jego oczy błagają o pomoc. Nie potrafi odnaleźć się w warunkach schroniskowych, dlatego początkowo chował się na widok ludzi. Z czasem zaakceptował obecność wolontariuszy, natomiast na dzień dzisiejszy pozwala spokojnie głaskać się i zapinać na smycz. Szymuś to wrażliwy i mądry pies szukający spokojnych ludzi, którzy mogliby spędzić z nim resztę swego życia.

Średniej wielkości, czarny z białą krawatką.
Urodzony: 2013
W schronisku od: 2016
Jesteśmy w stanie zorganizować transport na terenie kraju i Europy po wcześniejszej wizycie przedadopcyjnej.

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//