identyfikator dla psa

Jamajka 5101

Suka

8 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-02-07 01:06

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Jamajka to cudna sunia, która swojego człowieka szuka od 2016 roku! Jamajka to bardzo pogodna i energiczna sunia. Na wybiegu uwielbia zabawy z piłką. Sunia uwielbia ludzi, dobrze dogaduję się również z dziećmi. Dziewczyna zna smycz i bardzo dobrze na niej chodzi. Jamajki jednak nie polecamy do domu z ogrodem, ponieważ kiedy świat ją za bardzo ciekawi lubi dać nogę, by zwiedzić go sama. Dziewczynka nie jest raczej konfliktowa w stosunku do innych psów. Jamajka to cudna sunia, która z chęcią poszłaby do Twojego domu!

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Urodzona: 2012
W schronisku od: 2016

tel. 663 422 281
W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//