Jamajka 5101

Suka

7 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-08-01 03:15

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Moja domeną jest zabawa i przytulasy z człowiekiem, ponieważ uwielbiam rzucanie piłeczki, podskakiwanie oraz gonienie po wybiegu z moim kolegą. Generalnie tryskam energią i prawie zawsze nastawiam się pozytywnie do otoczenia. Jednak czasami nie potrafię oprzeć się pokusie powspinania się po siatce, gdyż tyle ciekawych rzeczy dzieje się po drugiej stronie, dlatego raczej nie nadaję się do domu z ogrodem, siup i jestem na wolności! A podejrzewam, że jak już adoptujesz takie psie cudo jak ja to z pewnością nie będziesz chciał mnie stracić. Potrafię odwdzięczyć się miłością i przywiązaniem za dobrą opiekę. Kocham spacery, więc co tydzień wyczekuję moich kochanych dużych i małych wolontariuszy, którzy nie tylko zapewniają mi ruch i namiastkę normalności, lecz również nie skąpią mi smyrania za uszkami i głaskania po łebku. Nie wiem czemu mieszkam w schronisku tak długo i dlaczego nikt jeszcze mnie nie wypatrzył? Jest mi smutno z tego powodu, gdyż jestem przekonana o swojej wyjątkowości i nieprzeciętnej urodzie. Zaprzyjaźnimy się? Sunia jest wysterylizowana i posiada aktualne szczepienia. Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej! Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo. Urodzona: 2012 W schronisku od: 2016 tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl https://piesdoadopcji.pl/pies/jamajka/ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk). 30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//