identyfikator dla psa

Zgrywus 5107

Pies

5 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-10-02 04:22

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Zgrywus szuka domu od 2016 roku! Czy ma szansę go znaleźć? Czy jest już przekreślony i nikt oprócz wolontariuszy go nie zrozumie? Jest dorosłym, około 5-letnim psem. Zgrywus niestety nie może iść do rodziny z dziećmi lub jako towarzysz do innego zwierzaka. Nie lubi długich pieszczot, miziania, głaskania - dłuższy dotyk sprawia że się denerwuje. Ale dotknąć się pozwala, zapiąć obroże czy smycz. Potrzebuje opiekunów doświadczonych i nastawionych na pracę z psem. Zgrywusek kiedy okażesz mu uwagę, miłość i zainteresowanie potrafi zaufać człowiekowi i pokazać, że ma też drugą, lepszą stronę. Cieszy się na widok wolontariuszy, pragnie wyjść na spacer, ładnie chodzi na smyczy. Idealny stróż do pilnowania domu, mieszkania czy podwórka. Jest wesoły, radosny, lubi bawić się piłeczką. Jedyne czego potrzebuje to własnego człowieka!

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

https://piesdoadopcji.pl/pies/zgrywus/

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//