identyfikator dla psa

Zgrywus 5107

Pies

5 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-07-30 01:31

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Chodząca reklama naszego schroniska. Przez dłuższy czas Zgrywusek wśród pracowników i wolontariuszy miał opinię małego rozbójnika, który szczerzył swoje igiełki i niestety sam przedstawiał się w niezbyt korzystnym świetle. Ale tak naprawdę w ten sposób chciał być zauważony, no cóż, każdy ma inne sposoby. Zgrywusek wybrał taki, niekoniecznie dobry. Teraz jest dumą schroniska i małym schroniskowym cudem. Po okazaniu mu odrobiny uwagi, miłości i zainteresowania, on odwdzięczył się tym samym. A nikt nawet nie podejrzewał go o takie szlachetne uczucia. Ale żeby nie było za słodko. Jeśli potrzebujesz przyjaciela do pilnowania Twojego domu, mieszkania czy podwórka trafiłeś idealnie. Nieproszony gość na Twojej posesji, zapomnij! Nikt i nic nie umknie bystremu oku Zgrywuska, jego czujnemu węchowi oraz jego szybkim nóżkom. W stosunku do osoby która go pokocha, a zresztą co tu dużo mówić. Popatrzcie proszę na zdjęcia. Wyrażają one więcej niż tysiąc słów. Pies jest wykastrowany i posiada aktualne szczepienia. Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej! Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo. Urodzony: 2015 W schronisku od: 2016 tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl https://piesdoadopcji.pl/pies/zgrywus/ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk). 30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//