Zgrywus 5107

Pies

4 lata

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-06-22 14:38

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Świetnie czuje się w towarzystwie spokojnych psów, ponieważ sam generuje taką ilość energii, która zasiliłaby małe miasto. Może dlatego, że niezbyt często wychodzi na spacerki? Zza krat próbuje pokazać się niestety z jak najgorszej strony. Szczeka, warczy, gryzie i pokazuje uzębienie w całej okazałości. Z chwilą zapięcia na smycz, zmienia się z bestii w potulnego baranka. Ślicznie chodzi na smyczy, trzymając się nogi. Kontrolnie spogląda na opiekuna i bacznie obserwuje otoczenie. O dziwo, nie interesują go inne psy, jak również nie lubi uczestniczyć w jakichkolwiek zatarczkach. Przyjmuje pieszczoty z chłodną obojętnością, gdyż głównie delektuje się chwilowo daną mu wolnością. Będzie świetnym stróżem podwórka i domu oraz obroni swego przyszłego właściciela przed złem tego świata. Potrzebujesz niepozornego bodyguarda, dzwoń! Średniej wielkości, biszkoptowy z krótkim włosem. Urodzony: 2015 W schronisku od: 2016 Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150 km w obrębie schroniska

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//