identyfikator dla psa

Cieniu 5109

Pies

3 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-08-09 02:37

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Lubisz wyzwania? Jesteś człowiekiem konsekwentnym i odważnym? Jeśli tak, przedstawiamy Ci braci Cienia i Skerusia, którzy szukają odpowiedzialnego opiekuna. Psiaki znalazły się w schronisku mając rok i od tego czasu nie potrafią odnaleźć się w schroniskowej rzeczywistości. Ze względu na ich dobro zostały rozdzielone na dwa osobne kojce i znalazły się w towarzystwie innych pogodnych i wesołych psiaków. Regularne odwiedziny konkretnych wolontariuszy, stałe rytuały spowodowały, iż psy przyzwyczaiły się do ludzkiej obecności. Reagują jednak lękiem na dotyk ręki i do tej pory są przerażone będąc na smyczy, dlatego też najlepiej czują się będąc przenoszonymi w transporterach na wybieg. Praca z nimi nie jest stresująca, ponieważ nie wykazują agresji ani nie nastawiają się negatywnie na kontakt z innymi psami. Jednakże potrzebny jest opanowany i ambitny człowiek, który mógłby kontynuować socjalizację. Dążymy do znalezienia osobnych domów dla braci, ponieważ doświadczenia podpowiada nam, iż psy wylęknione szybciej przyzwyczajają się do nowych warunków w momencie, gdy nie widzą strachu u drugiego zwierzęcia. Na przyjaźń Cienia i Skerusia trzeba sobie zapracować i to jest chyba najbardziej kuszące i ambitne wyzwanie. Podejmiesz się go? Edit: W obecnej chwili Cieniu przebywa w hotelu dla zwierząt, gdzie przeprowadzana jest z nim praca behawioralna przez właścicielkę hotelu oraz wolontariuszkę, która zajmowała się nim wcześniej w schronisku. Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej! Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo. Urodzony: 2016 W schronisku od: 2017 tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl https://piesdoadopcji.pl/pies/cieniu/ Przebywa obecnie w okolicy Częstochowy.

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//