identyfikator dla psa

Malfoj 5112

Pies

4 lata

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-06-22 18:18

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Niesamowity pies przekładający kontakt z człowiekiem ponad wszystko! Ponadto potrafi chodzić na smyczy oraz uważnie słucha poleceń. Jednak spacery odbywają się zbyt rzadko, aby był czas na nauczenie go komend. Aczkolwiek Malfoj jest tak pojętnym uczniem, że w mig nauczy się wielu poleceń, jeśli tylko właściciel poświęci mu trochę czasu. Pies kocha długie spacery, na których może się zmęczyć. Poddaje się każdej oferowanej pieszczocie i nie jest agresywny. Gorąco polecany do zaadoptowania.

Mały, krótkowłosy z sierścią o zróżnicowanych odcieniach.
Urodzony: 2016
W schronisku od: 2017
Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150 km w obrębie schroniska

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//