identyfikator dla psa

Tina 5113

Suka

8 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-04-07 17:48

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Suczka spędziła prawie całe swe życie w schronisku i nigdy nie była brana poważnie pod uwagę w sprawie adopcji. Tina jest bystra, szybko uczy się, uwielbia zabawę oraz ruch, jak również leniuchowanie i przytulanie. Na spacerkach świetnie trzyma się nogi wolontariusza, chociaż potrafi również zaciekawić się jakimś zapachem i pociągnąć bez ostrzeżenia. Najwyższy czas, aby podarować jej własny kąt przy boku kochającej jej osoby. Podarujesz Tinie odrobinę serca?

Średniej wielkości, czarna suczka z jasnobrązowymi znaczeniami.
Urodzona: 2012
W schronisku od: 2013
Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150 km w obrębie schroniska

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//