identyfikator dla psa

Benny 5115

Pies

9 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-06-14 01:53

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

To bardzo pogodny pieseczek, który uwielbia, gdy ktoś mizia go po dupci i brzuszku. Lubi dzieci, dlatego też skacze na nie w przypływie radości. Natomiast do dorosłych odnosi się z większą gracją, tyrpiąc ich łapką z prośbą o pieszczoty. Toleruje suczki, ale nie lubi psów. Benny, to taka kochana szyneczka. Ile ma jeszcze siedzieć w schronisku?

Mały, krótkowłosy o różnym odcieniu sierści, w typie jamnika.
Urodzony: 2010
W schronisku od: 2013
Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150 km w obrębie schroniska.

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//