identyfikator dla psa

Choker 5120

Suka

11 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-08-01 03:01

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Spędziła w schronisku aż 9 lat, w tym praktycznie całe swoje pieskie życie! Suczka jest bardzo spokojna i przymilna, natomiast na spacerach chodzi z gracją zważając uwagę na swojego opiekuna. Zainteresowana otaczającym ją światem, wkłada nosek w każdy kąt, byleby złapać trochę nowych zapachów i zapamiętać każdą chwilę wolności. Na wybiegach świetnie bawi się z innymi psiakami, jak również nie zapomina o człowieku wpychając się mu na kolana i rozdając mokre całusy. Sunia wychodzi często na spacery familijne tzn. rodzice z dziećmi, ponieważ bardzo dobrze czuje się w tłumie ludzi, gdy wiele się dzieje. Ponadto uwielbia wyczesywanie, smyranie i jest najszczęśliwszą na świecie z chwilą kiedy wolontariusz poświęca jej 100% uwagi. Jednocześnie nie jest nachalna i nie wymusza kontaktu z innymi czworonogami, co jest bardzo ważne, ponieważ dzięki jej wyczuciu i taktowi, spacer jest przyjemnością a nie wyrywaniem rąk. Czarna, jak wiele innych psiaków w schronisku nie jest chodliwym „towarem” poszukiwanym przez adoptujących, więc nie ma zbyt dużych szans na znalezienie domu. Serce nam krwawi, ze takie boskie psy jak Choker siedzą latami za kratami! Przyjedź, poznaj ją a z pewnością się zakochasz. Sunia jest wysterylizowana i posiada aktualne szczepienia.

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Urodzona: 2009
W schronisku od: 2010

tel. 663 422 281
e-mail: info@piesdoadopcji.pl
https://piesdoadopcji.pl/pies/choker/

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//