identyfikator dla psa

Barni 5121

Pies

8 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-09-15 00:18

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Przyjacielski, kontaktowy i towarzyski pies szukający porozumienia zarówno z człowiekiem, jak i innym psem. Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji, ponieważ łączony w kojcu z różnymi kolegami nigdy nie wykazywał cech agresywnych. Posiada wielką chęć życia oraz jest otwarty na wszelki rodzaj interakcji z otoczeniem. Pogodny, przemiły i sympatyczny, nadający się do wielodzietnego domu oraz dla samotnego człowieka. Na spacerkach zachowuje się stonowanie, delektując się każdą chwilą, natomiast na wybiegu rozgląda się zawsze z ciekawością obserwując kolegów zza siatki. Każdą pieszczotę przyjmuje z przyjemnością odwdzięczając się merdającym ogonkiem. Zapytajcie więc, co taki ideał wciąż robi w schronisku? Może dlatego, że jest malutki i przez to niezauważany przez adoptujących? Dasz mu szansę?

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Urodzony: 2012
W schronisku od: 2015

tel. 663 422 281
e-mail: info@piesdoadopcji.pl
https://piesdoadopcji.pl/pies/barni/

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//