identyfikator dla psa

Santi (Sandał) 5123

Pies

13 lat

mieszaniec

Zawiercie

Dodano: 2020-01-10 16:09

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pies otwarty na ludzi i nowe znajomości, dlatego zawsze z chęcią i radością wita wolontariuszy, będących dla niego źródłem przyjemności i rozrywki. Aktywny, ciekawski, interesujący się wszelkimi zapachami na spacerze, śmiało podchodzący do spacerujących. W stosunku do innych psów nastawiony neutralnie, aczkolwiek potrafiący zawalczyć o siebie w chwili ataku. Spotykając się z napastnikiem broni siebie i wyprowadzającego poprzez warczenie, bez niepotrzebnych prób gryzienia. Potrafi idealnie wyczuć powagę sytuacji przez co pokazuje jak bardzo inteligentną jest istotą. Preferuje krótkie, stonowane spacery, jak również mało intensywne zabawy piłeczką na wybiegu. Sandał będzie idealnym towarzyszem dla samotnej osoby lub rodziny z nastoletnimi dziećmi. Nie ma znaczenia czy będzie to dom z ogrodem czy też mieszkanie w bloku, ponieważ psina nie potrzebuje intensywnego ruchu, ale miłości i opieki. Podarujesz mu wikt i opierunek? Sandał jest wykastrowany i posiada aktualne szczepienia. Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej! Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo. Urodzony: 2007 W schronisku od: 2010 tel. 731 749 481 Schronisko dla zwierząt w Zawierciu (Śląsk)

Kontakt

tel. 731 749 481

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//