identyfikator dla psa

Tic-tak 5124

Pies

11 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-05-29 01:20

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Tic Tak przeszedł prawdziwy horror. Znaleziony został z drutem kolczastym owiniętym wokół szyi. Nie wychodził z boksu przez długie miesiące. Obecnie Tic Tak wychodzi na spacer bez cienia strachu i można powiedzieć, ze nie widać po nim stresu jaki kiedyś przeżył. Tic Tak ma 10 lat, z czego aż 7 spędził w schronisku! Świetny pies gotowy do adopcji. Na spacerach nie zaczepia innych psiaków ani nie reaguje agresywnie na zaczepki kolegów. Doskonale odnajduje się w towarzystwie człowieka a obwąchiwanie traw i krzewów sprawia mu ogromną przyjemność. Cieszymy się bardzo, że potrafił nam zaufać, dlatego w nagrodę poszukujemy mu domu ze zdwojoną siłą. W pełni na to zasłużył!

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

https://piesdoadopcji.pl/pies/tic-tak/

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//