identyfikator dla psa

Tic-tak 5124

Pies

9 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-08-16 18:32

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ten pies przeszedł prawdziwy horror. Znaleziony został z drutem kolczastym owiniętym wokół szyi. Nie wychodził z boksu przez długie miesiące, natomiast aktualnie wynosimy go na wybieg w kontenerze. Wolontariusze założyli mu na szyję obrożę uspokajającą Adaptil i dzięki temu mogą pracować nad jego strachem i lękiem do ludzi. Czekamy, aż na nowo zaufa człowiekowi, aczkolwiek jeszcze jest przed nami trochę pracy. Mamy jednak pewność, iż w swoim domu szybko wyszedłby ze swojej skorupy i na nowo zaufałby człowiekowi. Pies jest wykastrowany i posiada aktualne szczepienia. Edit. Obecnie pies wychodzi na spacer bez cienia strachu i można powiedzieć, ze nie widać po nim stresu jaki kiedyś przeżył. Świetny pies gotowy do adopcji. Na spacerach nie zaczepia innych psiaków ani nie reaguje agresywnie na zaczepki kolegów. Doskonale odnajduje się w towarzystwie człowieka a obwąchiwanie traw i krzewów sprawia mu ogromną przyjemność. Cieszymy się bardzo, że potrafił nam zaufać, dlatego w nagrodę poszukujemy mu domu ze zdwojoną siłą. W pełni na to zasłużył! Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej! Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo. Urodzony: 2010 W schronisku od: 2013 tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl https://piesdoadopcji.pl/pies/tic-tak/ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk). 30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//