identyfikator dla psa

Sony 5126

Pies

6 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-06-18 14:01

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Śliczny lisek o nieprzeciętnej urodzie, wyróżniający się wśród innych psiaków nie tylko wyglądem, lecz również charakterem. Ze wszystkich sił próbuje pokazać zza krat, iż jest groźny i niebezpieczny... Jednak szczerze mówiąc jest to śmiechu warte, ponieważ Sony to mała psinka ledwie sięgająca do połowy łydki, więc rozmiarami nie przestraszy nawet królika. Ponadto kiedy tylko wejdzie się do kojca to pies od razu milknie chowając się w kąt, byleby nie zrobić mu krzywdy. Koniec końców pozwala zapiąć się na smyczy i nawet potrafi delektować się spacerkiem lub wybiegiem. Przenoszony z kojca do kojca zamieszkiwał z wieloma innymi psami i nigdy nie było żadnych konfliktów i problemów, co świadczy o ugodowym usposobieniu. Ponadto nie wspina się po siatkach, tak więc spokojnie mógłby zamieszkać w domu z ogrodem. Rzucanie się na kraty to jedynie ogromny strach psiaka, który nie potrafi odnaleźć się w schroniskowych warunkach. Niestety wiele na tym traci, ponieważ sprawia wrażenie agresywnego i nieadopcyjnego a prawda jest taka, że potrzebuje jedynie zmiany środowiska. Koło zamyka się. Tak naprawdę to tylko my wolontariusze znamy jego prawdziwe, przerażone oblicze, ale my niestety nie możemy już go adoptować. Zaufaj nam, weź Sonego na spacer, zakochaj się i... adoptuj.

Średniej wielkości, jaśniutki, krótkowłosy ze sterczącymi uszami.
Urodzony: 2013
W schronisku od: 2014
Jesteśmy w stanie zapewnić transport w obrębie 150 km od schroniska

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//