identyfikator dla psa

Tupek 5127

Pies

13 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-06-20 23:47

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Psiak charakteryzuje się pogodnym usposobieniem i łagodnym podejściem do ludzi. Powinna to być jego zaleta, lecz w schronisku okazuje się być to wadą…. Nie sprawia problemów, ani nie jest nadpobudliwy, nikogo nie pogryzł, nie wdaje się w „pyskówki”, nie choruje, więc jest niezauważalny. Ponadto jego umaszczenie jest czarne co pogarsza jego sytuację, ponieważ czarne psiaki są najmniej poszukiwane przez adoptujących. Kolejny jego minus? Wiek – juz 11 lat. Właściwie to nikt nie szuka psa ze schroniska w takim wieku, więc jakie są jego szanse na adopcje? Odpowiedz sobie na to pytanie sam. Liczymy na cud, na wyjątkowego człowieka, który może otrzymać miłość do grobowej deski , dozgonną wdzięczność a wszystko w jednym, czworonożnym pakiecie. Na spacerach jest posłuszny i zainteresowany człowiekiem oraz otoczeniem. Natomiast na wybiegach skory do zabawy oraz przyjaźni z psiakami zza siatki. Świetny psiak, który stanowczo zbyt długo czeka na swój dom.

Średniej wielkości, czarno-biały, podpalany.
Urodzony: 2007
W schronisku od: 2010
Jesteśmy w stanie zapewnić transport w obrębie 150 km od schroniska

Kontakt

tel. 731749481 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//