identyfikator dla psa

Tasman 5128

Pies

8 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-06-05 18:39

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Patrzysz na niego i myślisz, coś nie tak z okiem, po co mi taki pies. Mija chwila, przypatrujesz się i co widzisz? Ten pies jest wyjątkowy i jak teraz to ująć w kilku słowach. Po prostu łapie za serce. Psinka patrzy na Ciebie zdrowym okiem i topniejesz, taka tęsknota, takie cierpienie. Kolejne lata spędzone w schronisku, dotyk dłoni tylko wolontariuszy i pracowników schroniska. Pytasz się, dlaczego na świecie jest taka niesprawiedliwość i nie ma odpowiedzi. Tasman to bardzo pogodny i przyjazny psiak, który bardzo ładnie chodzi na smyczy i słucha się człowieka. Potrafi poradzić sobie w towarzystwie ciężkich psów, dlatego tez obecnie w kojcu przebywa z psem socjalizowanym. Nie zasłużył sobie na taką karę, która spotkała go za nic. Potrzebuje Twojej miłości, opieki…podarujesz mu siebie? Średniej wielkości, rudy z długim, podłużnym znaczeniem pod klatką piersiową. Urodzony: 2011 W schronisku od: 2013 Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150 km w obrębie schroniska

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//