identyfikator dla psa

Oldi 5129

Pies

15 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-06-04 23:53

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Jestem starszym pieskiem, który potrzebuje spokoju i odrobinę miłości na ostatnie lata mojego życia. Mam znikome szanse na adopcje, ponieważ prawie nikt nie jest zainteresowany wiekowym pieskiem ze schroniska. Dlatego poszukuję wyjątkowego człowieka, którego nie zrażą ani moje lata ani spokojne usposobienie. Wiele czasu spędziłem za kratami i nie wyróżniałem się niczym szczególnym, ponieważ nie umiałem rzucać się z radości na człowieka oraz podskakiwać jak szalony. Jestem stonowanym psem i mam swoich ulubieńców wśród wolontariuszy, którym pozwalam się głaskać i przytulać. Nie mam sił walczyć o uwagę i wierzę, ze znajdzie się ktoś, kto pokocha mnie takiego jakim jestem. Potrafię chodzić na smyczy i kocham krótkie spacerki. Marzy mi się cudowny człowiek, z którym mógłbym leżeć na kanapie i posapywać ze szczęścia. Nie wymagam wiele, tylko tyle, aby zaznać życia poza kratami mojego boksu.

Mały, biały z czarnymi plamami oraz czarno-białym pyszczkiem.
Urodzony: 2006
W schronisku od: 2016
Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150 km w obrębie schroniska

Kontakt

tel.505507818 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//