identyfikator dla psa

Pipi 5132

Suka

7 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-06-04 20:25

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pipi to suczka, obok której nie można przejść obojętnie.
Jest nastawiona pozytywnie na nowe znajomości i zapewne bardzo chciałaby Cię poznać. Z suczki bojącej się ludzi zmieniła się w ciekawską psinkę i bardzo przyjazną dla wszystkich. Bardzo kocha ludzi i chce być kochana ponieważ przekonała się, że człowiek może być dobry.
Jest grzeczna nawet u weterynarza. Miała już kontakt z dziećmi i je akceptowała. Obecnie w hotelu biega z psiakami i świetnie się z nimi dogaduje, bawiąc się z całym stadem. Pipi zna warunki domowe, gdzie zachowuje się idealnie, jak na grzeczną sunie przystało. Daj się poznać Pipi! Może dla niej to będzie ten dzień, a dla Ciebie ta sunia?

Urodzona: 2012
W schronisku od: 2012

https://piesdoadopcji.pl/produkt/pipi/
Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150 km w obrębie schroniska

Kontakt

Telefon: 694 132 231 e-mail: kontakt@psiaduszka.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//