identyfikator dla psa

Lord 5136

Pies

11 lat

mieszaniec

Zawiercie

Dodano: 2020-06-04 04:22

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Lord to duży, przepiękny psiak, który ma około 11 lat. Jego historia jest bardzo smutna. Kiedyś na pewno musiał mieć dom i kochającą rodzinę. Jednak opiekunowie go nie dopilnowali, uległ wypadkowi w wyniku którego stracił łapę. Trafił do Schroniska, gdzie utknął na długie lata. Teraz zamienił jedno Schronisko na drugie, a domu nadal nie ma. Aż wierzyć się nie chcę, że taki cudny i kochający ludzi psiak nie ma swojego domu. Uwielbia towarzystwo człowieka, pieszczoty i głaskanie. Jeżeli ma do wyboru wybieg, a bliskość człowieka: co wybierze? Oczywiście wylegiwanie się przy opiekunie, wtuli się w kolana i tak będzie chłonął bliskość i czułość, której tak bardzo mu brakuje w jego samotnym życiu. Jest bardzo łagodny i delikatny w kontakcie z człowiekiem. Lord umie chodzić na smyczy i kocha spacery. Kto podaruje miłość i dom temu wspaniałemu psu? Kontakt w sprawie adopcji: 730 505 255 lub 515 131 350 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa. Schronisko dla zwierząt w Zawierciu (Śląsk). https://piesdoadopcji.pl/pies/lord/

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 730 505 255 lub 515 131 350 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//