Lord norman 5136

Pies

10 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-05-31 16:01

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Duży, cudowny psiak o gołębim sercu i niestety bez jednej łapki. Lord Norman został znaleziony w rowie, w którym leżał dłuższy czas i niestety nikt nie chciał pomóc mu ze względu na gabaryty. Może bali się, że ugryzie, może to problem zabrać takie wielkie psisko do auta?! Tego nikt nie wie, aczkolwiek znalazła się w końcu dobra duszyczka, która zawiozła psa do schroniska i tam nasz kochany Pan weterynarz zajął się nim należycie. Niestety łapy nie udało się uratować, była cała pokiereszowana i z bólem serca zdecydowano się na amputację. Lord Norman odwdzięczył się za dobrą opiekę i na chwilę obecną jest zadowolonym i przekochanym psem. Stal się ulubieńcem niektórych wolontariuszy, a w szczególności Pana Marka. Z wiadomych powodów, my wolontariusze nie możemy adoptować kolejnego psiaka, ale gorliwie szukamy domu dla Lorda poza schroniskiem. Psina potrafi chodzić na smyczy, chociaż o wiele bardziej lubi pieszczoty, kładąc się wtedy na grzbiecie. Haha, śmieszny widok, taki gigant a zachowuje się jak miś przytulanka. Kto adoptuje Lorda, będzie szczęściarzem, ponieważ jest on wyjątkowo miłym, przyjaznym psiakiem. Przyjaciel na cale życie! Duży, podpalany z ciemnym grzbietem, po amputacji łapy. Urodzony: 2009 W schronisku od: 2017 Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150 km w obrębie schroniska

Kontakt

tel. 661141772 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//