identyfikator dla psa

Chrumpek 5138

Pies

11 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-04-07 23:11

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Każdy mówi, że jestem śliczny i cudowny a czasem boski... no wiecie co? Ja jestem prawdziwym mężczyzną a nie jakimś tam misiem pluszowym, dlatego zdecydowałem, że wszystkim pokażę! Kilka razy pokazałem kolegom ze schroniska, że nie wolno zadzierać ze mną i że pod sierścią kryje się prawdziwy strongman, nikt nie będzie mi tutaj podskakiwał. Będę słuchał się tylko człowieka a już najlepiej mojego osobistego właściciela, ponieważ tylko u niego upatruję się respektu i szacunku. Skazą na mojej idealnej charakterystyce jest jedynie choroba, gdyż mam padaczkę i od czasu do czasu atak w formie łagodnej. Jednak małe przeszkolenie ze strony weterynarza i nauczysz się, jak pomagać mi w takich sytuacjach. Spokojnie, poradzisz sobie. Mój urok osobisty wynagrodzi Ci wszelkie nieudogodnienia, gdyż do ludzi to ja jestem jak do rany przyłóż. Dodatkowo umiem zachować się prowadzony na smyczy, więc same zalety... Chcesz mieć psiaka zdolniachę i indywidualistę? To już adoptuj mnie raz dwa! Duży, krótkowłosy, jasno-brązowy z białym podbrzuszem. Urodzony: 2009 W schronisku od: 2017 Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150 km w obrębie schroniska

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//