Ares 5139

Pies

6 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-05-31 14:50

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ten psiak z pewnością ma coś z rasowca. Ponadto, na spacerkach chodzi grzecznie i nikt nie zgłaszał żadnych skarg na jego zachowanie. Ares na pewno nie nadaje się domu, gdzie jest kot, ponieważ lubi je gonić. Nie może iść też na plac, bo 2-metrowy płot to dla niego mały problem. Ares za to kocha dzieci i zabawy na wybiegu z człowiekiem. Może jest ktoś, kto chce odmienić jego życie? Średni, biały w czarne cętki z czarno-białym pyszczkiem. Urodzony: 2013 W schronisku od: 2014 Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150 km w obrębie schroniska

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//