Tic 5142

Pies

7 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-06-04 20:24

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Jest to jeden z bardziej przerażonych psów w schronisku. Spędził kilka lat w budzie, załamany i przerażony. Pierwszy kontakt z człowiekiem to łapanie go do kontenera a czynność ta zajęła pół godziny. Tic to urodziwy, biszkoptowy pies. W tej pięknej główce jest wiele strachów. Tic szuka rodziny, który pokocha go z całego serca i będzie kontynuować socjalizację. Uczy się wszystkiego, już poznał dobry dotyk człowieka, który zaakceptował, zapoznaje się również ze smyczą. To pies dla psiarzy z prawdziwego zdarzenia, dla ludzi, którzy kochają psy mądrą miłością. Urodzony: 2011 W schronisku od: 2012 (aktualnie pod opieką fundacji) https://piesdoadopcji.pl/produkt/tic/ Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150 km w obrębie schroniska.

Kontakt

Tel: 694 132 231 e-mail: kontakt@psiaduszka.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//