identyfikator dla psa

Garry 5143

Pies

8 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-09-19 03:17

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Spójrz na te oczka, słodkie, prawda? Od razu wołają do człowieka przytul mnie, dlatego całe ciałko lgnie do pieszczot. Garry trafił do schroniska jako roczny psiak i mieszka w nim 7 lat! Na spacerkach uspokaja się i delektuje otoczeniem. W ogóle nie ma wrażenia, że trzyma się smycz i prowadzi psa. Jedynie gdy trzeba powąchać lub zjeść jakieś świństwo to wtedy zapiera się, ale po minutce posłusznie idzie dalej. Nie wykazuje agresji do innych psów, lubi bardzo mizianie po grzbiecie i za uszkami. Takie cudo i nikt nie wie co on tam jeszcze robi tyle czasu. Kiedy ktoś zrozumie, że jego drugą połówką jest Garry? Edit: Niestety życie to nie bajka i okazało się, że Garry jest bardzo chory. Kilka ostatnich miesięcy pokazało jak bardzo pies schudł, dlatego też przeszedł szerokie spektrum badań, które wykazały, iż grozi mu martwica trzustki. Jego organizm nie przyswajał jedzenia, którym był żywiony w schronisku i jeszcze kilka tygodni i umierałby w cierpieniach. Szczęście w nieszczęściu, że jego choroba została zauważona. Grupa wolontariuszy finansowała jego pobyt w hotelu, natomiast Fundacja „Psia Duszka” finansowała jego leczenie. Ludzie dobrej woli przesyłali pieniądze na jego specjalistyczną karmę w celu utrzymania Garrego przy życiu. Niestety po czasie okazało się, że hotel oddaje psa ze względu na brak czasu w zajmowaniu się chorym psem a i inne hotele w okolicy nie wyraziły chęci zajęciem się psiakiem. Jedna z wolontariuszek zdecydowała się zaopiekować naszym Garrym, jednocześnie biorąc pod swój dach już piąte zwierzę. Każdy z nas wolontariuszy posiada już kilkoro zwierząt lub jest domem tymczasowym dla chorych. Jednak taka sytuacja na dłuższa metę nie jest idealna, gdyż Garry potrzebuje własnego domu. Fundacja będzie pokrywać koszty leczenia, natomiast my wolontariusze deklarujemy się pisemnie, iż będziemy zapewniać z własnej kieszeni specjalistyczna karmę dla psa. Potrzebny jest tylko albo aż DOM. Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej! Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo. Urodzony: 2011 W schronisku od: 2012 tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl https://piesdoadopcji.pl/pies/garry/ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk). 30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//