identyfikator dla psa

Wally 5145

Pies

7 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-08-16 18:13

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Jestem jednym z najfajniejszych psiaków w schronisku i nie można mnie nie pokochać. Wiem, że może nie jestem zbyt skromny, ale potrafię zachować się na smyczy, cieszę się na widok osób, które znam a obcych traktuję z szacunkiem bez zbytnej natarczywości. Oczywiście, ze uwielbiam pieszczoty i głupotki na wybiegu, ale jednocześnie umiałbym obronić swego Pana lub Panią szczekaniem lub warczeniem w obronie. Niby zwykły ze mnie psiak, ale serduszko mam wyjątkowe. Uwielbiam zabawy piłeczką i wtedy zachowuję się jak szczeniak. Potrafię rozweselić każdego człowieka poprzez zabawę oraz pocieszyć lizaniem kiedy jest smutny. Mógłbym zamieszkać zarówno do domu z ogrodem, ponieważ nie przeskakuję płotów, jak również w mieszkaniu, ponieważ nie potrzebuję zbyt wiele miejsca. Rodzina z dziećmi, samotna osoba – nie mam specjalnych wymagań. Byłbym najwierniejszym przyjacielem pod słońcem! Chcesz się przekonać? Wally jest wykastrowany i posiada aktualne szczepienia.

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Urodzony: 2014
W schronisku od: 2014

tel. 663 422 281
e-mail: info@piesdoadopcji.pl
https://piesdoadopcji.pl/pies/wally/

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//