identyfikator dla psa

Paciorek 5146

Pies

9 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-08-14 21:26

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mała, krucha istotka, która źle znosi pobyt w schronisku. Cudownie odnajduje się w towarzystwie człowieka, lecz jak tylko usłyszy głośne szczekanie, chowa się do kąta. Paciorek ze względu na swoje miniaturowe kształty nie jest zauważany przez adoptujących, dlatego też często pomijany jest przez oglądających. Wielka szkoda, ponieważ psina posiada ogromne serce, gdyż jest łagodny, ugodowy i nie wykazuje zachowań agresywnych. Szukamy dla niego przyjaznego domu, gdzie znajdzie spokój i miłość. Mieszkanie, dom, samotny człowiek czy też rodzina ze starszymi dziećmi będą dla niego oazą szczęścia. Na spacerkach zachowuje się wzorowo, jednocześnie słuchając wolontariuszy i zaglądając im w oczy upewniając się czy na pewno idą za nim. Pies, który jest chodzącą miłością. Podarujesz mu swój świat?

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Urodzony: 2011
W schronisku od: 2017

tel. 663 422 281
e-mail: info@piesdoadopcji.pl
https://piesdoadopcji.pl/pies/paciorek/

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//