identyfikator dla psa

Karolek 5148

Pies

16 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-05-27 20:02

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mały, ale jakże charakterny! Lubi pokazać, ze on jest Panem na włościach swojego kojca i nikt poza ulubionymi wolontariuszami nie ma prawa naruszać jego prywatności! Ha, ha słodziak myślący, że swoim warczeniem kogoś przestraszy, podczas gdy jego wymiary to wysokość aż do... połowy łydki. Ze względu na swój wiek nie chodzi na żadne spacerki a jedynie jest wypuszczany na wybieg, na którym bez problemu dogaduje się z kolegami i koleżankami. Energii jeszcze posiada co niemiara, dlatego bardziej interesuje go ruch i wolność a nie czekanie na głaskanie czy pieszczoty. Typowy indywidualista, który podporządkowuje sobie otoczenie, jednocześnie wywołując uśmiech pobłażania na ustach odwiedzających. Szukamy dla Karolka spokojnego domu, tak aby mógł na ostatnie lata swego życia zaznać miłości, ciepła i dobroci. Nie pozwólmy, aby dokończył swych dni w schronisku...

Mały, biszkoptowy, krótkowłosy z białym podbrzuszem.
Urodzony: 2004
W schronisku od: 2014
Jesteśmy w stanie zorganizować transport do 150 km w obrębie schroniska

Kontakt

tel.604656241 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//