identyfikator dla psa

Pepper 5152

Pies

6 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-08-16 18:02

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ale ja kocham ludzi, wiecie? Kiedy jestem na wybiegu to wolontariusze nie mogą opędzić się ode mnie. A co? Niech smyrają i głaszczą. Ooo, uwielbiam to, gdy cała uwaga skupiona jest na mnie. Jeszcze pochwalę się, że na smyczy ładnie pomykam. Oczywiście wkładam nos w każdą trawkę, jak również obwąchuję wszystkie drzewa i krzaki, ale to dlatego, ponieważ jestem bardzo ciekawy świata. Interesuje mnie wszystko: otoczenie, koledzy i koleżanki oraz ludzie. Tylu fajnych wolontariuszy odwiedza mnie w schronisku i każdego naprawdę bardzo lubię, lecz niestety żaden nie zabrał mnie do swojego domu. Za to uwielbiam chwile gdy jest lato i mogę popluskać się w wodzie w wanienkach. Wtedy tez pozwalam sobie na spacery w lesie, krótkie te spacerki, lecz dobre i to kocham, zapach lasu! Niestety wiele lat swojego psiego życia straciłem za kratami a tak bardzo chciałbym jeszcze użyć tej wolności za bramami schroniska. Pies jest wykastrowany i posiada aktualne szczepienia. Edit: To brzydactwo, co mam na wargach już jest dawno zoperowane, wiec teraz jestem piękny jak Adonis. Nie powstydzisz się mną na spacerach po osiedlu! No i jak tam? Zaadoptujesz mnie? Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej! Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo. Urodzony: 2013 W schronisku od: 2014 tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl https://piesdoadopcji.pl/pies/pepper/ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk). 30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//