identyfikator dla psa

Misiu 5162

Pies

4 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-04-09 11:25

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

MISIU ma około 2-3 lata i waży około 5 kg. To malutki cudowny psiak, bardzo kocha ludzi i towarzystwo człowieka, głaskanie i leżenie na kanapie przy człowieku to pełnia szczęścia. Grzecznie chodzi na smyczy. Szukamy dla niego wspaniałego, pełnego miłości domku, gdzie będzie kochany i zazna dużo ciepła i miłości, której nigdy nie miał. Domku, w którym będzie członkiem rodziny a nie tylko psem. Znajduje się w DT w Poznaniu. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa. Telefon kontaktowy 605 435 625 jeśli nie odbieram proszę o sms odpisze.

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//