identyfikator dla psa

Tomcio 5164

Pies

5 lat

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2019-04-09 16:23

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kocham wszystkich, a kto pokocha mnie? Niewielki pieszczoch do adopcji! Tomcio jest niesamowitym pieszczochem, szukamy więc domu, który sprosta tym wymaganiom. Chłopak uwielbia być w centrum uwagi, kocha pogaduchy z opiekunką, mizianko, przytulanko i całowanko. Absolutnie wyjątkowy pies, który siedział w schronisku dwa lata, kompletnie niezauważony. Trafił do hotelu, gdzie rozkwita, a do szczęścia brakuj mu tylko domu. Już w schronisku miał zdarty nosek od krat, prosząc ludzi o litość, miłość i chwile uwagi. Szukamy domu, który lubi zagłaskiwać psy na maxa, Tomcio tego potrzebuje : czułości, miłości i ciągle mu mało pieszczot. Nasz maluch jest wykastrowany, zaszczepiony, waga ok. 12 kg, wiek ok. 6-7 lat, w domu zachowuje czystość. Nie przepada za psami – samcami, suczki znosi nawet te humorzaste.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji : 500-18-19-20

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//