identyfikator dla psa

Tom 5166

Pies

1 rok 11 miesięcy

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-04-09 19:30

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Jestem TOM

Mam 8 tygodni i jestem cudownym małym, wesołym i lubiącym zabawę psim dzieckiem. Ważę 3,5 kg. Będę średnim pieskiem
Moje losy nie były różowe...

Razem ze swoim bratem Jerrym zostałem uratowany kiedy to nasza mama, straciła życie

Mój braciszek, którym bardzo się opiekowałem ma chore serduszko ale walczono o niego i teraz żyję

Już czuje się coraz lepiej więc mogę zacząć myśleć o domku dla siebie

Tak bardzo chciałbym już mieć swój kochający domek i cudowną pełną miłości rodzinę. Nie chcę być dla nich tylko psem, ale członkiem rodziny

Jak to psie dziecko jeszcze muszę się nauczyć siusiać na zewnątrz, chodzić na smyczy ale za to umiem spać w łóżku, bawić się i kochać całym swoim małym serduszkiem

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa z warunkiem kastracji.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//