identyfikator dla psa

Ika 5171

Suka

4 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-04-10 10:40

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

IKA to cudowna malutka sunia. Ma około 2-3 lata i waży około 10 kg. Ika całe swoje krótkie życie mieszkała na ulicy, jest sunią bardzo delikatną i szukająca cierpliwego domku. Rodziny, która poświęci jest trochę czasu, żeby zaaklimatyzowała się. Nie zaznała nic dobrego w swoim życiu, potrzebuje domku, który zapewni jej ciepło, miłość i pokaże, że dotyk człowieka nie jest czymś złym. Na smyczy radzi sobie całkiem dobrze. Jest trochę lękliwą sunią i na pewno będzie potrzebować czas, żeby otworzyć się przed nową rodziną. Ika szuka domku, gdzie będzie członkiem rodziny, nie tylko psem. Jeśli już zaufa to jej małe serduszko będzie mocno kochać swoich pierwszych ludzi, którzy dadzą jej prawdziwy, czuły dom. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa. Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę) Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem : https://www.facebook.com/beata.wargula/videos/pcb.2406432902722765/2406432696056119/?type=3&theater

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//