identyfikator dla psa

Bastek 5183

Pies

8 lat

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2019-04-12 09:37

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bastek - bardzo łagodny ale lękliwy pies. Trafił do gminnej przechowalni w Kozienicach, groziła mu wywózka do schroniska w Radysach.

Od kilku lat jest naszym podopiecznym i mimo że przebywa w bardzo przyjaznym miejscu, otoczony ogromną troską to nadal nie jest w pełni zsocjalizowany.

Potrzebuje cierpliwego i kochającego opiekuna. Szukamy dla niego spokojnego domu z ogrodem. Bastek jest w wieku ok. 7 lat ,nieduży , waga ok. 14 kg, zdrowy, wykastrowany, zaszczepiony przeciwko wściekliźnie.

Umie chodzić na smyczy, bardzo dobrze czuje sie w towarzystwie innych psów.

Warunkiem adopcji jest przeprowadzenie wizyty przed adopcyjnej oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Bastek przebywa w domowym hotelu dla psów w Łodzi.

Kontakt w sprawie adopcji: Jola 605608220

Kontakt

605608220

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//