identyfikator dla psa

Kama 5194

Suka

12 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-04-13 10:51

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

HEJ! RZUCISZ MI PIŁECZKĘ? Aha... miałam się przedstawić. No to jestem Kama i uwielbiam jak ktoś rzuca mi piłeczkę albo sznurek, w ogóle uwielbiam wszystkie zabawki! Śmieją się, że jestem szybsza od Kubicy, ale na razie nie mam menadżera. Sama muszę to przyznać - niezła ze mnie wariatka. Jeżeli szukasz towarzystwa do joggingu albo chcesz aktywnie spędzać czas to... jestem idealną kandydatką!

KAMA! Adoptuj mnie!

Dla jednych zwykła, stara kundlica. Dla drugich najwspanialsza psia dusza, wyjątkowa i jedyna. Suczka, która szuka domu 8 LAT. Oddana do schroniska w zimę 2010 roku. Z kanapy do betonowego boksu, spędzila tu wiele lat. Od 4 lat mieszka w hotelu. Zainteresowanie Kamą jest zerowe. Żadnego telefonu, ani jednej wysłanej ankiety adopcyjnej, nikt jej w hoteliku oprócz nas nie odwiedził.

Kamusia świetnie czuje się w towarzystwie ludzi, zachęca każdego do zabaw, radośnie wymachując ogonem. Jest cały czas w ruchu. Lubi głaskanie i wszelkie pieszczoty. Jest wspaniałą towarzyszką spacerów: posłuszna, grzecznie chodzi na smyczy. Wyjątkowo szybko się uczy, jest bystra i inteligentna.

Idealnym miejsce dla Kamy, byłby ciepły, kochający dom z wyjściem do ogrodu, żeby mogła się wybiegać i poszaleć.

Kama ma 11 lat. Jest zdrowa, wysterylizowana, odrobaczona i zaczipowana. Ma wszystkie aktualne szczepienia.

Telefon w sprawie adopcji pieska : 665219400

Kontakt

665219400

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//