identyfikator dla psa

Kora 5250

Suka

5 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2019-04-23 14:03

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

PROSIMY O DOM DLA ŚREDNIEJ ,PRZEKOCHANEJ SUCZKI !!!
Imię: KORA
Wiek: 3 lata
KORA to bardzo proludzka sunia, jest średniej wielkości ,waży ok. 11 kg.
Obecnie przebywa w domu tymczasowym.
Dogaduje się z psami i kotami ,wróciła z adopcji ponieważ jej pan został pobity i jest na wózku nie może się nią zająć. Kora bardzo to przeżyła.
To przyjazna ,grzeczna, kontaktowa, sunia ,jest przekochana, ładnie chodzi na smyczy ,zachowuje czystość, na spacerze idzie luzem przy nodze ,nie biega za psami pilnuje się bardzo.
Bardzo usłuchana, najlepiej do domu z ogrodem .
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe informacje na temat suni, zadzwoń na podany niżej numer telefonu.
Prosimy dzwonić od 6.00-20.00 ,można również w niedziele .
Telefon w sprawie adopcji : 602613742, 501899540
Przemyśl swoja decyzję, bo zwierzę wymaga naszej opieki przez kilkanaście lat.
.

Kontakt

602613742, 501899540

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//