identyfikator dla psa

Sabinka 5253

Suka

1 rok 10 miesięcy

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-04-23 17:28

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

SZUKAMY KOCHAJĄCEGO DOMU DLA MAŁEJ SUCZKI ! Ma na imię SABINKA. Jest nieduża i delikatna. Taka siedmiomiesięczna malutka królewna do adopcji. Obecnie przebywa w schronisku. SABINKA jest bardzo wystraszona, wtula się w każdego, jest bardzo delikatna i wrażliwa. Jej malutkie skulone ,drżące ciałko prosi o adopcję. Została przebadana przez weterynarza. Opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami. Osoby zainteresowane adopcją suni zapraszamy do rozmowy telefonicznej z wolontariuszką. Na smsy nie odpowiadamy. Kontakt w sprawie adopcji: 501334187 Przed podjęciem decyzji o adopcji proszę wziąć pod uwagę że zwierzę wymaga opieki przez kilkanaście lat.

Kontakt

501334187

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//